Neden Tolman

Tolman olarak, 1997 yılından bu yana müşterilerimiz için geliştirdiğimiz özel reklam ve promosyon çözümleri ile bu alanda Türkiye'nin öncü şirketleri arasında yer alıyoruz.

İstanbul'daki merkez ofisimizin yanı sıra Çin-Shenzhen'de bize uluslararası tecrübe kazandıran bir ofisimiz ve Hong Kong'da promosyon dünyasındaki trendleri yakından takip ettiğimiz bir şirketimiz bulunuyor.

2009 yılından beri de "Yeni nesil reklam ürünlerimiz" ile müşterilerimiz için hedef kitlelerine yeni deneyimler yaşatma, ürünlerini ve hizmetlerini ilgi çekici bir şekilde tanıtma fırsatı sunuyoruz.

Peki bizim farkımız nedir?

Müşterilerinizi Şaşırtan Promosyon Ürünleri

Müşterilerimiz için tam bir çözüm ortağıyız. Onların ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar öğrendikten sonra bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik "farklı reklam ve promosyon ürünleri" sunarak kendi farkımızı ortaya koyuyoruz. Profesyonel ve yaratıcı iş anlayışımız, müşterilerimizin de kendi hedef kitlesine hem etkili hem de doğru bir şekilde seslenmelerini sağlıyor.

Farklı reklam ve promosyon ürünlerimiz, bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerin başında geliyor. Yurtdışındaki ofislerimizden dünya promosyon sektöründeki trendleri ve geliştirilen en yeni ürünleri yerinde takip ediyor ve bu ürünleri müşterilerimize uygun konseptler geliştirerek projelendiriyoruz. Bu nedenle de müşterilerimiz için her zaman farklı ürünlerimiz ve fark yaratan çözümlerimiz bulunuyor.

Farklı ürünlerimizin yanı sıra, diğer promosyon firmalarında bulunabilecek ürünlerde de farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu ürünlerle de, geniş model gamımız ve her şeyden fazla önem verdiğimiz yüksek kalite anlayışımız sayesinde en büyük hedefimiz olan “müşteri memnuniyeti”nin sınırlarını zorluyoruz.


Yeni Nesil Reklama Hazır mısınız?

Televizyon, radyo ve basılı reklamların hedef kitleyi yakalamada zorlandığı ve ciddi bir reklam bombardımanının yaşandığı günümüz dünyasında "Yeni nesil reklam ürünlerimiz" ile müşterilerimize, dikkatleri tekrar üzerlerine toplamaları için yepyeni fırsatlar sunuyoruz.

LCD, LED, Flexi Neon ve Electroluminscent teknolojileriyle geliştirilen bu benzersiz reklam ürünlerini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda indoor ve outdoor'larda kullanılmak üzere özel olarak projelendiriyoruz.

Bu ürünlere, görsel ve metinsel animasyonlar ile ses efektleri ekleyerek hedef kitleye daha etkili bir şekilde ulaşılmasını sağlarken, marka algısını da farklı bir boyuta taşıyoruz.

Türkiye'de hiçbir firmanın sağlayamadığı geniş bir ürün gamına sahip olduğumuz Yeni nesil reklam ürünlerimiz ile uluslararası tecrübe ve kalitemizi yeni mecralara taşıyoruz.